| GaN a întrebat:

In ce constau examenele de admitere la Cibernetica, Statistica si Informatica Economica(ASE)? Stiu ca se da mate si economie. Dar ce fel de mate? M1, 2,3? si la economie CAM CE AR TREBUI SA INVAT? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| abyssaria a răspuns:

Gasesti aici tematica si mai multe infromatii legate de admitere si altele.
http://ase.ro/ase/admitere2013/index.asp?item=Ciclul%20licenta

Vezi ca sunt mai jos ( cam pe la jumatatea paginii)

1 răspuns:
| plasticstyle a răspuns:

Presupun ca m2, la economie ar trebui sa inveti micro si macroeconomie, vezi ca se fac si pregatiri in cadrul universitatii, gratis.bafta