| AvalohAlyn a întrebat:

In ce tura o sa invatati si in ce tura ati fi vrut sa invatati la scoala/liceu?

Eu dimineata(in cea de dimineata) si cred ca e cel mai bine asa..iti ramane timp destul pentru hobbyuri si timp liber dupa ce vii pe la 2.

Voi?

Si cand credeti ca e cel mai bine sa ai cursurile?

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Pana in a 11-a invatam de la 12:30, iar din a 11-a dimineata.e mai misto dimineata.Scap la 2 merg la sala pana la 4 si restul zilei e a mea, in schimb daca am programul de la pranz, e belea ma trezesc dimineata sa merg la sala, iar apoi trebuie sa ma intorc si acasa sa-mi las echipamentul transpirat. apoi stau la scoala pana la 6-7, ajung acasa...CALVAR.

| AvalohAlyn explică (pentru SergiuBoss11):

Dar de ce faci sala man? Vrei sa ai muschi si patratele multe?smug

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Pur si simplu, imi place.cand eram mai mititel imi doream sa am muschi, acum cand ii am fac din placere sala.

| VibeTrix a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Cat de urat esti, mergi si la sala?! laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru VibeTrix):

Da,vibetrixsad,dar nu stiu de ce nu imi cresc muschii, ci uriasul din pantaloni.

| VibeTrix a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Opppss laughing)

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru VibeTrix):

Vibetrix! s-au luat aia de pe t/a de tine azi si am sarit eu sa-ti iau apararea