| Legendaryromania a întrebat:

In clasa a 8-a nu se face informatica? Azi ne-a dat orarul si nu avem informatica.Nu inteleg de ce

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Cand eram in clasa a 7-a si a 8-a eu nu am facut info deoarece era trecuta ca si materie optional si nu a fost aleasa de noi. De probabil ca si la voi e optional

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba se face, habar n-am de scoala voastra.
Poate e doar un orar provizoriu pana se pun toate orele la punct, pana la urma e prima zi.

| Legendaryromania explică:

Este un orar provizoriu pe toata saptamana! Anul trecut s-a facut informatica in scoala si ma gandeam ca e ceva ciudat ca noi nu avem...Probabil ne-o baga de saptamana viitoare

| Freya1 a răspuns:

Inca nu va stabilit toate orele o saptamana va schimba continu oraru si uitate mai atent sa nu fie trecut tehnologie in loc de informatica