| Mirindaa17 a întrebat:

In clasa a 9-a la stiinte sociale ce materii aveti? big grin FUNDAA! :*

4 răspunsuri:
| OmNom a răspuns:

Stiintele sociale se bazeaza pe Istorie, Geografie Civica si apoi restul

| BubuAdriana a răspuns:

Cred ca logica, nu mai stiu sigur

| Sadop a răspuns:

Ai aici toate orele :
http://www.cnpr.warpnet.ro/romana/ss.htm
Baftă!

| thegatekeeper a răspuns:

Engleza, franceza (sau germana, dupa caz), romana, istorie, geografie, desen, muzica, sport, TIC, educatie antreprenoriala, logica, biologie, chimie, fizica, matematica, optional engleza. Cam pe astea le-am avut. Cele mai multe ore erau de engleza, romana si istorie.