| Hukez a întrebat:

In desfasurarea examenului de bacalaureat, proba competente digitale, s-a produs un accident iar fisierele implicite au fost sterse. Am ramas doar cu ceea ce este scris pe foaia de examen. Exista posibilitatea sa pic?

Răspuns Câştigător
| zilar18 a răspuns:

Nu iti fa griji, aceste competente nu prea te afecteaza poti merge ori cand la un centru unde sa dai un examen care sa iti arate competentele digitale! Si sunt si anumite certificate care te scapa de ele si sunt recunoscute international cum ar fi:ECDL, IC3.

| suntserios a răspuns (pentru zilar18):

Da astea le dai inainte de bac, nu dupa ce ai picat bacul

1 răspuns: