| Denisamaria78 a întrebat:

În legătură cu competentele la engleza, am înțeles ca avem un timp pentru a scris răspunsurile pe foaie, apoi trebuie sa citim în fata comisiei. Dacă nu răspund la acele întrebări și spun acest lucru, se întâmplă ceva?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Ideea e sa scrii pe foaie ca sa te ajute, adica in acel moment, din cauza emotiilor sau a stresului, de exemplu, nu cumva te pierzi, ca se poate intampla.Depinde cat de stapana esti pe tine. Daca ai maxima siguranta de sine, poti sa nu scrii nimic, dar e recomandat totusi sa o faci, ca nu te costa nimic.Acuma, daca tu zici ca oricum cititi toti de pe foaie, nu-i nicio problema.Probleme pot fi cand e obligatoriu sa vorbesti liber(pe vremea mea asa era, not sure, a trecut mult timp). Oricum s-ar desfasura, succes!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Kaka-maka toată tevatura asta cu competețele (digitale, lb străină sau română). Cu ZERO puncte, le iei deci despre ce (rahat) vorbim?