| mariusinho998 a întrebat:

In legatura cu masonii... Am tot ascultat Cedry2k si mi s-a parut interesant ce spunea despre ei. Am cateva intrebari: Care este pana la urma scopul masonilor? Am auzit ca fac unele ritualuri cu care te pot omori este adevarat? De ce unii oameni nu isi ascund identitatea de mason? si va rog daca puteti sa imi da-ti si alte detalii. mi se pare un subiect destul de interesant

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masonii iti cumpara sufletul pe bani, astfel devenind comercial, te pun sa arati diferite chestii prin videoclipuri, cum ar fi piramida cu ochiul atotstiutor sau alte nebunii. Daca ii refuzi, s-ar putea sa dai coltul asa subit.