| Asdfasdefta a întrebat:

In primavara am dat niste probe de admitere la un liceu. Le-am luat si acum cand vreau sa vad daca sunt pe lista online a ministerului educatiei pe care apar copiii inscrisi in licee nu apar deloc. Si nici ceilalti care au dat probele. Intrebarea mea este : de cee? straight face Si daca exista vreo lista online a celor care au dat astfel de probe.

4 răspunsuri:
| TheBlueWolf a răspuns:

Daca liceul este vocational nu apari.

| Asdfasdefta explică (pentru TheBlueWolf):

De ce puppy dog eyes?

| TheBlueWolf a răspuns (pentru Asdfasdefta):

Asta nu ma intreba pe mine intreaba-i pe domnii de la minister, care au distrus si calcat in picioare sistemul de invatamant.

| VivianneMnt a răspuns:

Daca ti-ai depus dosarul la vreun liceu, trebuie sa apari pe site