| zizi000 a întrebat:

In sesiunea a doua de admitere la facultate mai sunt locuri la buget?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pot sau nu sa fie, in functie de fiecare facultate, respectiv daca s-au completat sau nu in prima sesiune. Intereseaza-te la facultatea unde vrei sa mergi si o sa afli precis.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu s au completat in prima sesiune posibil sa mai fie

| Cameliapantiru a răspuns:

Difera de la facultate la facultate. In general, locurile la buget se ocupa din prima sesiune a admiterii, insa exista si unele exceptii. Cel mai bine este sa urmaresti site-ul facultatii care te intereseaza. Succes!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde de facultate!
Dacă rămân locuri neocupate din prima sesiune, atunci vor mai fi...

Toate cele bune.