| anonimulxxxhd a întrebat:

In vara m-a oprit un politist fiindca mergeam pe trotuar cu bicicleta si mi-a dat avertisment acum am mai facut o boacana(m.am urcat pe o sala de footbal si ne.o prins si cica ne da avertisment ) intrebarea e ca eu nu am zis ca am mai primit unu, iau amenda in loc de avertisment sau cum?

Răspuns Câştigător
| Peter_Achim_1992 a răspuns:

Nu iei, stai liniștit.

2 răspunsuri:
| Aaaaa1111bbbb2222 a răspuns:

Am fost in orase unde pistele de biciglisti sunt pe trotuare. Iar daca nu exista pista de biciglisti cu atat mai rau. Stai calm, nu cred ca se prea tine cont de advertismentele date "ca sa va sperie". Se plictisea si nenea politist si a vrut sa va sperie.

| StefanNicusor12 a răspuns:

Tot avertisment este!