| mircea996 a întrebat:

In ziua in care se da proba scrisa la bac la matematica, au voie ca profesorii care predau matematica sa fie supraveghetori la clasa? si au voie sa fie in scoala in timpul examenului?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La momentul susţinerii examenului de BAC la Matematică, profesorii de Matematică NU vor fi supraveghetori în săli!
Supraveghetori vor fi profesori de la alte discipline...

Toate cele bune.

| kyliejenner a răspuns:

Nici un profesor din scoala ta nu va fi acolo. Scolile isi schimba profesorii intre ele in timpul bacului.

| Butu_Iulian_2000 a răspuns:

Nu stiu daca au voie in scoala, dar in clasa sigur nu are voie sa stea