| Cristian226 a întrebat:

Întrebare pentru cei care ați dat la facultate anul acesta la cu taxa. Contractul de studii trebuie completat cu litere de tipar sau de mana?

5 răspunsuri:
| Joanne25 a răspuns:

In general acestea se completeaza cu majuscule, pentru a fi mai usor de urmarit si inteles informatiile tale happy

| Catrice a răspuns:

Ca anul trecut, ca anul asta, ca peste 10 ani... cu litere de tipar ca sa înțeleagă aia.

| sierra1 a răspuns:

Important e să fie LIZIBIL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am completat cu litere de mana, atata timp cat e completat si lizibil nu conteaza cu ce fel de litere il completezi

| Florin9Florin9 a răspuns:

Majuscule, dar nu cred că e obligatoriu