| LosSantos12 a întrebat:

Intrebare pentru cei cu medalii sau diplome:Cum va ajuta acele medalii sau diplome in viata, daca va ajuta?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In cei peste 30 de ani de munca nu mi-a folosit decat diploma de Bacalaureat si cea de licenta de la facultate. In rest, praf!

| D3I3 a răspuns:

Cu dansele te poti lauda ( multi doresc ceva cu care sa se laude ), iti poti dovedi cunostintele sau sa te inscrii la un liceu / loc de munca mai usor.

| vlad1000 a răspuns:

Cu anumite diplome importante ca de exemplu diploma de la Yelts (la engleza) te poti angaja usor in strainatate dar daca inca mai esti la scoala si acolo se ofera burse iti poti face un dosar cu diplomele obtinute in anul precedent happy