| Flav a întrebat:

Intrebare pentru fete: De ce nu va duceti niciodata singure la baie? De ce aveti obiceiul sa va duceti minim doua la toaleta? Si ce se intampla acolo? E vreun consiliu, meeting telenovelistic, analiza intelectuala? Sau vreo noua repriza de machiaj?
Va rog, nu ma lasati sa mor pana nu aflu acest amanunt. Multumesc la domnisoare.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa tina usa una la cealaltalaughing...sa nu intre cineva

22 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Flav, asteapta sa mai creasca, sa devina femei mature, si atunci nu se vor mai duce in grup la baie; fiindca atunci nu vor mai fi atat de multe secrete si nici atata incredere pentru a fi impartasite!

| darrio2007 a răspuns:

Mai fumeaza si ele o tigara, o barfa etc.

| Roby67 a răspuns:

Nici eu, nici tu, nici nimeni de pe planeta asta, nu o sa aflam de ce, si o sa murim fara sa stim raspunsul asta.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Eu am traume de când a intrat o altă fată peste mine în mijocul acţiunii straight face. De atunci nu mă mai duc singură la baie, decât dacă ştiu sigur că are încuietoare.

| Baiaaanca a răspuns:

Categorii > Educatie si Cultura Generala
daca asta e de Educatie si Cultura Generala laughing
in fine : fetele merg la baie 2 sau mai multe din mai multe motive : fie ca ii e urat sa mearga singura, sa tina usa, sa aiba cu cine povesti pe drumhee hee, ...sa nu mearga singure!
silaughing merg acolo doar pentru scopul care il ai atunci cand mergi la baiehee hee, nu de altcevawinking

| AndutzaAndu a răspuns:

De obicei ţine uşa ca să nu intre nimeni peste ea când... îşi face nevoile.Nu ca să fumeze sau altceva rolling on the floor.

| Oanny a răspuns:

Intrebarea ta mi se pare intersanta... ei bine eu ma duc cu mai multe fete la baie.In general cu prietena mea cea mai buna.Nu stiu de ce dar urasc sa merg sngura, pana si la magazin.Ma rog de ea sa mearga cu mine pana cedeaza. Poate si cateva barfe, pentru machiaj, baieti, smsuri...sunt foarte multe variante.

| loredana2012 a răspuns:

Eu ma duc singura la baie. Dar cunosc fete care nu se pot duce singure nici pana la un magazin, nu stiu de ce, mai vor sa fie si independente...

| Xonia a răspuns:

Sa tine sa usa sa nu intre nimeni
Multumit?laughing

| iuliana_5977 a răspuns:

Buna dimineata! Bine ai spus fetele. Majoritatea raspunsurilor contin cate o parte de adevar. Dar unul dintre cele mai importante motive este acela de a schimba impresii despre baietii care le insotesc sau daca au mai ochit ceva mai interesant prin preajma. Unele fete flirteaza mereu, chiar daca sunt cu iubitul langa ele, iar toate aceste impresii trebuie discutate la cald. A doua zi nu mai au acelasi farmec. happy

| iuliana_5977 a răspuns:

Baietii au vrut sa verifice daca stau bine cu intuitia. laughing

| Yly a răspuns:

Păi Flav, fetele merg împreună la baie pentru a mai comenta de unul altul, acolo este momentul lor fără băieți, își mai aranjează una alta, se mai privesc în oglindă. chestii trestii, de ce cu o prietenă? să nu fie singure. nu e mare chestie tongue. Cu plăcere domnișoru.

| katia257 a răspuns:

Cand una intra in wc-ul propriu zis, cealalta ii tine geanta laughing de multe ori, mai ales intr-un local, e cam naspa sa te ridici singura de la masa si sa te priveasca toata lumea cum traversezi incaperea...intr-un club e chiar indicat, nu stii niciodata ce patesti pe acolo.depinde si de varsta

| bArBiE`E~MaThA~sa~Tzi~MInTHe`AsThA a răspuns:

Ce direct estihappydaca ni s`a luat rimelu daca am primit un sms de la vreun baietel, daca ne-am plicti de ora, sa nu intre nimneni peste cine se duce la baie nah is multi mitocanitongue sa mai barfeasca ceva sa mai vb "poate sa invete"sa vb la telhappy din asta merg cate doua la baie dar mia mult ca sa-i tina usa sa nu vina vreau b*u peste ea eu sincera ma duc cu o fata 2 dupa mine da nu sa`mi tina usa pentru alcvahappylaughing sa ne uitam ce fac altele in baie... nu va ganditi la prostirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a spus cineva ca e chestie de echilibristica si sint nevoite sa se tina una pe cealalta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai stau si ele de vorba, si e aiurea sa umbli singura de nebuna asa.cam atat. aaa si sa tina usa, dalaughinggata.acum poti sa morilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa putem sa ne spunem chestii care nu pot fi spuse de fata cu toata lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de obicei ne ducem mai multe ca sa ne tinem una alteia conpanie, si parca e mai usor cand te duci la baie cu cineva findca, la unele parca, nu stiu cum sa zic dar le este jena sa se duca asa ca inca o fata e tot ce trebuie, mai stai la o barfa, la o tigar, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iata adevaratul raspuns care il cautati ca totii:fetele se duc mai multe la baie deoarece vor sa vada care arunca mai mult.,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece vor sa fie singure sau ori vor sa vb ceva important ori asa vor ele asa fac si eu cu una dintre prietenele mele cand vine la mine

| SunShine_3102 a răspuns:

Chestie de reflex happy

| guly_8898 a răspuns:

Bianca laughing
E la Categoria > Educatie si Cultura Generala pentru ca daca nu stii de ce merg fetele cate 2 sau mai multe la baie n`ai cultura generala laughing