| anonim_4396 a întrebat:

INTREBARE PENTRU TOTI CEI DIN LICEU: La sfarsitul intrebarii aflati detalii despre obtinerea fundei!
Dati-mi niste detalii, de preferat desper cum e la mate-info, insa e OK si daca primesc detalii despre alt profil.

FUNDA: Primul raspuns bun.

Răspuns Câştigător
| YouAreWhatYouRead a răspuns:

Acum depinde și de nivelul tău, pentru că mulți spun că e greu la mate-info, dar mie nu mi se pare chiar atât de greu. Într-adevăr, în comparație cu profilul uman, e mai greu. Mie îmi e destul de greu la fizică și chimie, adică iau note mai mici, dar la mate îmi e ok. Dar depinde și de profesorii pe care îi ai și de tine, dacă vrei să faci față sau nu, că dacă îți impui că reușesti să te descurci, sigur vei reuși. Eu sunt a 9-a și m-am acomodat destul de repede.