| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea nu e de fapt o intrebare, ci o sa sune ca un anunt mantrimonial:Ma numesc Florin am 16 ani sunt din Turnu-Magurele atractiv, carisma simtul umorului bine desvoltat. Daca sunteti dispuse unei relatii de ori ce natura contact me la florin. diablo

Răspuns Câştigător
| FreakyFred a răspuns:

Raspunsul nu e de fapt un raspuns, ci o sa sune ca o ironie ieftina. TPU nu e site de matrimionale. Totusi, daca gasesti un site specializat, iti recomand sa adaugi si ca nu te pricepi la limba romana. Desi este evident, dar ca sa fii sigur. Bafta!

12 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Florin.diablo și mai departe!

| FlorinDiablo a răspuns:

Nu te mai caca atat pe tinewinking am gresit cuvantul "mantrimonial" deoarece m-am grabit asa ca mai bine nu te mai chinuiai sa molfai tastatura

| FlorinDiablo a răspuns:

Acum nu vreau sa ma laud dar am cunostinte in foarte multe domenii de la haine pana la electronica mecanica fina sport etc.Si caut o relatie de ori ce natura deoarece nu toata lumea cauta o relatie stabila.

| FlorinDiablo a răspuns:

CaleaCeaDreapta eu zic ca mai bine sa te abti si sa ii lingi in trei litere pe gay tai si sa ii pui pe CaleaCeaDreapta.Mai daca nu avem ce discuta nu va mai obositi sa scrietiwinking

| FlorinDiablo a răspuns:

Pastreazal pentru tine si lingel tu cu savoare

Răspuns utilizator avertizat
| houyhnhnm a răspuns:

Daca aveai simtul umorului bine "desvoltat", ai fi apreciat replica lui FreakyFred. Merita funda la cat de frumos ti-a servit-o. Pe cele "dispuse unei relatii de ori ce natura" nu cred ca le gasesti pe aici, dar daca ai succes, anunta-ma si pe mine. laughing)

| MyFirstLove a răspuns:

Da da cum zice FreakyFred laughing
Frate nu mai ai vrajeala necesara si ai inceput sa dai anunturi sau? daca erai atat de bun stateau fete in rand la usa ta devil)

| chibiusa a răspuns:

Relatie de orice natura?
hai ca suna bine.
daca vrei, poti fi "tipul meu cel bun la toate", ca momentan celalat tip al meu bun la toate e in spital sad (si chill, ma descurc cu 2blushing )
dar vezi ca pentru asta imi trebuie un barbat adevarat, care sa poata sa faca orice, oricand, la orice ora si sa reziste nu gluma (mi se strica multe prin casa nu de alta) si sa se priceapa si la chestii de fete, adica daca ii cer parerea cum imi sta in noua lenjerie intima sau daca blugii respectivi imi fac fundul fain etc. sa imi dea raspunsuri pertinente.
acum tu iti cunosti limitele.

pupiiiiiic

| cila1995 a răspuns:

Nu te supara dar nu cred ca acest site este unul matrimonial