| Oti_Odette_1990 a întrebat:

Intrebarea se adreseaza celor care au dat evaluarea nationala: referitor la asezarea in pagina, vi s-a spus ca trebuie sa lasati spatiu atat in dreapta cat si in stanga paginii? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Borsecuț a răspuns:

Eu stiam doar de stanga... Dar mi se pare logic si in dreapta. Oricum, mie si celor din clasa mea nu ne-a zis profa ca trebuie lasat in ambele locuri...Ups

| Lvc2000 a răspuns:

Da, in stânga mai mult, in dreapta mai putin

| IoanaIova50 a răspuns:

Pe noi profa ne-a invatat sa lasam un mic spatiu cand scriem ceva. Bineinteles ca noi am lasat.
Supraveghetorii naibii au venit si ne-au luat la intrebari ca de ce am lasat noi spatiu acolo etc.
E absurd, sincer! Serios daca mai inteleg ceva

| Oti_Odette_1990 explică (pentru IoanaIova50):

Noi stiam ca trebuie lasat numai in partea stanga. Cand am primit foile, am fost anuntati ca trebuie lasat si in dreapta.