| Liam a întrebat:

'Intristarea fetei, schimba inima' Ce parere aveti despre asta?

Răspuns Câştigător
| crystynel23 a răspuns:

Eu zic ca este complet adevarat, cu cat mai ingandurata este inima, cu atat fata arata mai trista, mai ingandurata, inima si fata sunt legate emotional una de cealalta (gandeste-te, cat cineva ti-a sfasiat inima, nu poti fii bucuros, nu? )

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Inima sau fata?

| Psihiatra a răspuns:

Eu zic ca era mai corect invers: Intristarea inimii schimba fata

| Schnitzel a răspuns:

Cred ca se refera la cat de adorabile sunt unele fete cand sunt ranite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca;{darul,mita,spertul,ciubucul,}indulceste inima dar intuneca gadirea, ratiunea, cred ca si intristarea fetei schimba inima.