| andy95summer a întrebat:

"Invatamant minim" inseamna sa ai 8 clase, 10 sau 12 terminate?

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

10 clase sunt obligatorii

7 răspunsuri:
| Ada_Maria_1992 a răspuns:

8 clase tongue

suntserios
| suntserios a răspuns:

Minim inseamna cel obligatoriu, in acest moment sunt 10 clase

| LOREDANA19 a răspuns:

10 Clase sunt obligatorii

| MadRaven a răspuns:

Momentan, 10 clase sunt obligatorii/ Prietenii care au terminat acum clasa a 10-a, au primit o diplomă pe care scrie că au absolvit cele 10 clase obligatorii.

| neutrino a răspuns:

Acum sunt obligatorii 10 clase, iar in curand 11, pentru ca se adauga clasa 0.

| Sly a răspuns:

Invatamant minim inseamna sa ai doar clasa 1 happy
Un curs de specializare potrivit pasiunii tale e mai bun decat 12 clase.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

10 clase sunt obligatorii.