| UrsuAlb a întrebat:

Joi si vineri(20-21 decembrie) se face scoala?

5 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Fiecare scoala decide ce vrea, la noi spre exemplu vineri nu se mai face

| alexs99 a răspuns:

Da,se face, posibil vineri sa ne tina putin sau sa ne zica sa nu venim deloc, ca nu se fac ore normale.

| Alin4uuu a răspuns:

Depinde de fiecare scoala big grin bafta

| cRaNs1MoRe a răspuns:

Depinde... in Calarasi se face datorita faptului ca nu e zapada mare... Acum depinde unde stai tu.Intereseaza-te la colegi de scoala sau pe neT! Bafta!

| SebastyanRata a răspuns:

Depinde. Daca in ultimele zile va ninge rau. vei lua liber atunci, daca nu vei face si pe 20 si 21 decembrie. fundita?