| me_5148 a întrebat:

La ce ajuta punctajul obtinut pe acest site? Sunt noua pe aici

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Bună.

Aceste puncte ajută la clasamentul TPU, mai exact poziţia ta în clasament (Rank).

Aceste puncte le faci prin răspunsurile oferite, cele premiate cu fundiţă cât şi cele primite de la ceilalţi bifând răspunsurile tale.

Toate astea şi cu activitatea ta pe site te pot ajuta să devi şi expert TPU.

Pa, pa.

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Inportant este ca te afli in aceasta familie a TPU.

| M4RK a răspuns:

Punctajul nu ajuta la nimic si este doar asa

| Mwhahahaa a răspuns:

Cum a spus si @marc3ll... punctajul nu ajuta la absolut nimic... dar eu nu stau aici pentru fundite, punctaj etc...
Mie una imi place sa-i ajut pe ceilalti...Si sa fiu ajutatabig grin
Cam atat:*
pupiciiiiii:*
pa`pawave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dam profilul cu ipsos si il "udam"sa-i facem statuie.