| LittleLady a întrebat:

La ce e mai usor sa dai teza in clasa a opta:istorie sau geografie?

7 răspunsuri:
| CVane a răspuns:

Pai la ce te pricepi tu mai mult.

Eu as da la Istorie.

| Adixuuu a răspuns:

Eu am dat la geografie (sunt cls 9) si pot spune ca am facut alegerea corecta pentru ca nu puteam retine anii de la istorie, plus ca istoria mi se pare grea, dar materia din cls 8 la geogra e putin complicata, dar te descurci cu ea.acum depinde foarte mult si de profii tai, da si tu teza la profu care e mai bun si la care poti copia

| Adixuuu a răspuns:

Aaa mai este un criteriu pe care il poti face.ar fi bine sa dea toata clasa la aceeasi materie sau da teza cu cei mai multi colegi la respectiva materie

| William a răspuns:

Depinde la care te lasa proful sa copiezi.

| DannyDiamant555 a răspuns:

Pai depinde la ce te pricepi, la ce iti place. Sincer, eu am dat-o la geografie pentru ca nu sunt atatea notiuni de retinut. La istorie nici ca imi place, dar ai si de retinut mai multe, ani evenimente. Nu stiu. Sunt paralel cu istoria.

| zurick a răspuns:

Ar trebuie sa o gandesti ca trebuie sa te duci la acel obiect pe care-l stapanesti mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dai unde crezi tu că te descurci mai bine, fiecare cu preferința lui. Sincer, aș da la istorie.