| Aleexandraaaaa97 a întrebat:

La ce facultate vreti sa intrati? Sau ce planuri aveti pentru viata?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Academia Fortelor Aeriene, daca nu ma mai razgandesc de 1000 de ori in cei 4 ani de liceu. Bine, prima optiune era sa nu mai fac facultate dar cine stie...

| AvalohAlyn a răspuns:

Facultatea de Asistenta Sociala sau Relatii Internationale si studii europene sau istorie sau geografie sau sau saulaughingfaza e ca mai am timp sa ma mai gandesc, dar cred ca dau mai mult ca sigur la prima
Dar tu?

| Aleexandraaaaa97 explică:

Eu vreau la medicina veterinara

| syd a răspuns:

Universitatea tehnica, facultatea de automatica si calculatoare.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultatea de Limbi Straine

| Mangustă a răspuns:

Arat eu ca un om cu un plan de viitor? Glumesc. UAUIM si daca nu imi iesa atunci nu, chiar nu am un planu 2.

| anonima0101 a răspuns:

Facultatea de drept *din Iasi*

| Neverwas a răspuns:

Am intrat la Institutul de Teatru.
Vreau să devin dramaturg.

| meinyiddishekop a răspuns:

Regie si Film, sau poate Limbi Sraine.