| ss2sss22 a întrebat:

La ce licee din Baia Mare se studiaza koreana sau japoneza? funda pentru cel care stie

Răspuns Câştigător
| Sarahh a răspuns:

Toti cei care sunt interesati sa descifreze tainele limbii japoneze sunt asteptati sa ia parte la o serie de cursuri de limba japoneza. Profesorul va fi un voluntar turc care a studiat in Japonia, inscrierile pentru aceste cursuri urmand a se face intre 1 si 20 iunie.

Locul unde se vor desfasura aceste cursuri este sediul Asociatiei Team for Youth, strada Vasile Lucaciu 55A.

T4UTH nu se afla la prima actiune de acest gen. De fiecare data cand in Baia Mare au poposit voluntari straini cei de la T4UTH au pus-o de niste cursuri de franceza, engleza sau italiana.
Asta am gasit pe net. Sper sa iti fie de folos. Succes.

2 răspunsuri:
| StillRuxi a răspuns:

Sunt din Bm si din cate stiu. nicaieri laughing)

| Anaid_1048 a răspuns:

Nicaieri laughing nu am auzit de asa ceva straight face desi sunt din Bm big grin