| dorelbest a întrebat:

La ce liceu intru cu media 7, 55

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Intri cu orice medie, pana si cu 4..depinde de licee..la liceele bune se intra cu 8, 9, 10 iar la grupurile scolare cu orice medie.Dar cu media ta poti intra la un liceu foarte bun..depinde de cati copii din judet dau admiterea la liceu anul asta.

| LoveToHate a răspuns:

La un liceu foarte prost, normal. Sper ca nu ai pretentii sa inti la un colegiu national cu o astfel de medie, cel mai probabil vei intra la un grup scolar, colegiu tehnic sau ceva de genul asta.