| Sara2 a întrebat:

La ce ora se afiseaza duminica rezultatele la bac? nu mai rezist pana duminica, le vreau mai repede, spuneti-mi la ce ora se vor afisa ca vreau sa fiu prima acolo

7 răspunsuri:
| Estera123 a răspuns:

Se afiseaza in functie de perioada care le va lua sa inregistreze notele si sa la scrie in tabelele respective. Avand in vedere ca anul asta s-au inscris destul de putini la Bac se poate sa se afiseze mai devreme. Oricum, ora poate varia, de la 10 dimineata pana pe la 2-3 dupa-amiaza in functie de liceu. Daca vrei sa fii prima care afla, te poti duce la liceu de la ora 8 sau ora 9.

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Dupa ora 15

| Estera123 a răspuns (pentru CiocolataAlbaAerata):

La mine la liceu s-au afisat la ora 11. Am dat Bacul anul trecut.

| CiocolataAlbaAerata a răspuns (pentru Estera123):

Inseamna ca pe site se afiseaza mai trz.

| Estera123 a răspuns (pentru CiocolataAlbaAerata):

Site-ul pentru Bacalaureatul din 2012 nici macar nu are tabelul cu cei inscrisi anul acesta la Bac. Nu s-a mai ocupat nimeni de acest site, asa ca nu cred ca se vor afisa prea curand pe site.

| agentul007 a răspuns (pentru Estera123):

Nu este adevarat.
Site-ul http://bacalaureat.edu.ro/2012/rapoarte/rezultate/index.html La el te referi nu? Pana acum 3, 4 zile a mers. Fiind afisate chiar rezultatele la competente de luna trecuta, insa numai in cateva judete. + toti candidatii inscrisi. Insa ma gandesc ca l-au oprit acum ca sa poata trece datele in tabel. Dar cand i se va da drumul, cu siguranta va cadea pentru ca vor intra foarte multi pe el. Asa stiu ca s-a intamplat in ceilalti ani.

| Estera123 a răspuns (pentru agentul007):

Daca intru de pe Google, nu imi apare asa cum mi-ai dat tu. Probabil e de vina sistemul.