| dianna92 a întrebat:

La ce ora se afiseaza primele rezultate la bac? Stiu ca se afiseaza duminica dar unii spun ca dimineata, altii spun ca dupa amiaza. Eu stiam ca in jur de ora 4 se afiseaza la licee si pe net apare mai tarziu, site care oricum o sa se blocheze din cauza ca intra toata tara pe el.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am dat eu bac-ul, toata prostimea s-a dus de dimineata la rezultate. Nu erau puse... Si au stat acolo, au stat, au stat si iar au stat pana cand s-au pus, cam dupa ora 15:00.
Deci, eu zic sa te relaxezi duminica, mergi la strand sau ceva. Tii legatura cu colegii stresati care stau si pazesc avizierul pentru rezultate, dar tu relaxeaza-te, ca tot le afli.
Bafta in continuare.

| dianna92 explică (pentru anonim_4396):

Da, unii vor sa se duca de la 7 dar e absurd sa crezi ca duminica, la 7 dimineata, o sa stea cineva sa iti puna rezultatele. Merci de raspuns!

1 răspuns: