| Juni666 a întrebat:

La ce profil as putea sa ma duc sa am fete in clasa? nu prea invat bine, de nota 7 si nu imi place matematica,chimia, fizica

Răspuns Câştigător
| Katherine20 a răspuns:

Filologie.În general la filo sunt mai multe fete și din clasa a11a nu vei mai face mate, chimie, fizica si biologie.

2 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

Exact, filologie că d-aia ii înjuram la liceu pe ăștia ca au avut noroc laughing)

| AvalohAlyn a răspuns:

In general profilele de uman:filologie, stiinte sociale si mai ales profil pedagogic.