| danyinotatoru a întrebat:

La ce profil la liceu nu se face matematica?

Răspuns Câştigător
| NemNUZ a răspuns:

Pai eu stiam ca la filologie de pe clasa a 11-a

6 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

La orice profil se face matematica, doar ca la filologie faci in clasa a 9-a si a 10-a cate doua ore, iar din clasa a 11-a nu se mai face. Stiu sigur pentru ca eu sunt la filologie.

| Niiiicu a răspuns:

La filologie din clasa a 11

Răspuns utilizator avertizat
| Katniss2013 a răspuns:

Filologie happy Chiar daca modulul pare usor, depinde de profesor, de intensitatea cu care isi va tine cursul happy Am numeroase exemple in care, cerintele sunt mari chiar si la filologie happy

| Anonim1211 a răspuns:

La toate profilele se face mate, dar daca mergi la stiinte sociale faci doar 2 ore pe saptamana.