| Hejwkaakk a întrebat:

La evaluarea naționala, am scris numele, dar am îngroșat fără sa-mi dau seama o litera și arată destul de urat. Se considera semn?

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

E posibil

| Furnicuta000 a răspuns:

Ce ai scris la nume e irelevant pentru ca se desigileaza coltul ala dupa ce se corecteaza lucrarile si atunci teoretic nu se mai poate fenta rezultatele. Poate doar ala care le baga in calculator dar nu risca nimeni in halul asta

| mODIN a răspuns:

Numele tau? Adica ai scris ingrosat in zona aia care oricum se acopera? Daca da, stai linistit! Puteai si sa desenezi un big grin acolo ca nu se punea ca semn.