| iyony19 a întrebat:

La facultate pot lua 2 tipuri de bursa de exemplu de merit si sociala?

4 răspunsuri:
| adiyta a răspuns:

Nu poti lua 2 burse iei doar cea care este pentru scoala adica sa platesti autobuzul sau altele cea care tio da de merit si de invatatura laughing funda te rog happy

| kar1GaNNN a răspuns:

Poti lua o bursa de merit daca ai note bune.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cumularea celor 2 burse se poate face dar numai daca Regulamentul de acordare prevede aceasta, fiecare facultate are un regulament propriu de acordare.

| LoveeMakeup9 a răspuns:

Din cate stiu nu.dar daca ai dreptul la doua burse o iei pe cea la care sunt bani mai multi sau asa ceva big grin