| Energyboy a întrebat:

La facultatea de roboti si mecatronica din ce se dau admiterile pentru inscrieri si ce materii se studiaza?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

La aceasta facultate nu se dau admiteri pentru inscrieri. Vei studia, daca esti capabil si nu vei ceda, matematica si tot ceea ce inseamna fizica, electrotehnica si electronica, informatica si limbi straine, desen tehnic si ...mecatronica (cum ii spui tu), cat cuprinde, si...multe altele, dar nu doresc sa te sperii.

1 răspuns:
| TheSoldier a răspuns:

Uite aici mai multe informatii : http://www.mecanica.pub.ro/