| Ana1837 a întrebat:

La FSPAC se intra doar pe baza mediei de la bac si a scrisorii de motivatie? Am citit in regulamentul de admitere si ceva despre un concurs

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca ai fi luat la puricat sectiunea "Admitere" de pe website-ul facultatii ai figasit raspunsul de care ai nevoie, respectiv punctul 3 din "FAQ- Intrebari si raspunsuri:

" 3. Scrisoarea de motivație se poate scrie înainte, la calculator?

Scrisorile de motivaţie pot fi completate electronic sau de mână, iar dacă este cazul, pot fi completate şi la sediul FSPAC, în momentul înscrierii candidatului."(http://fspac.ubbcluj.ro/faq-intrebari-si-raspunsuri/)

| noink a răspuns:

Nah, nope. Se intra doar cu bac si scrisoare. Am in schimb o prietena care zilele acestea a trebuit sa completeze un formular de pre admitere. Recomand sa suni la facultate si sa intrebi.

La Sanatate Publica la fspac este un concurs optional care aduce ceva puncte in plus, dar atat.

| Dorueraluat a răspuns:

Am impresia ca au fost concursurile cu mult in avans pe la inceputul anului, dar gasesti toate informatiile necesare aici https://econ.ubbcluj.ro/n2.php?id_c=22&id_m=4