| ValiGheara22 a întrebat:

La liceul cu program sportiv specializarea fotbal la ce materii se da examenul de bacalaureat?

1 răspuns:
| Cherciumihai a răspuns:

La liceul cu program sportiv, specializarea fotbal, la examenul de bacalaureat se dau aceleași materii ca și într-un liceu obișnuit. Acestea includ limba română, matematica și alte materii specifice profilului tău, precum educație fizică și sport. Pentru informații exacte și actualizate, recomand să consulți site-ul oficial al Ministerului Educației sau să contactezi liceul tău. Mult succes la examene! peace sign