| nymenynycyundenycayerynycyodata a întrebat:

La mate-info, trebuie sa stii informatica? adica eu sunt clasa a 8-a si noi nu facem informatica, dar mie imi place mult matematica si nu stiu daca sa risc sa merg acolo sau nu... dau funda, va rog ajutati-ma :*

Răspuns Câştigător
| DevilZmayCry a răspuns:

La liceu nu conteaza ce materii stii sau nu, trebuie sa ai media(dintre evaluare si media 5-8) ca sa poti intra pe profilul respectiv. Dupa inveti si informatica daca dai la mate-info, nu trebuie sa stii dinainte.

1 răspuns: