| Răzvybaa a întrebat:

La prima ședința cu părinții din clasa a9 a se spun si notele luate la testele predictive?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Note, absente, tot.

| alessia5158 a răspuns:

In plenul sedintei se discuta concluziile in urma testelor predictive( aprecieri asupra nivelul de pregatire real al elevilor clasei respective, la o materie sau alta supusa testarii). In particular, dupa sedinta, parintele poate cere informatii despre notele, absentele sau comportamentul copilului sau.

| darrio2007 a răspuns:

Da.Se spune tot.

| ElenaSA a răspuns:

Depinde de decizia dirigintelui si a profesorilor care au dat teste.Din moment ce notele la aceste teste nu se trec in catalog este decizia profesorilor daca le spun.

| Iamnotme a răspuns:

Depinde de diriginta/diriginte.