| Adelina_Ade_2000_Hg9w a întrebat:

La profilul economic ce ore se fac? Cum vi se pare profilul? :*

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru clasele 9-10 vezi materiile & nr de ore în Anexa 5 OMECT 5723/23.12.2003 de la linkul :
www.edu.ro/index.php?module=uploads&func=download&fileId=4653

http://www.edu.ro/index.php/articles/6459

Pentru clasele 11-12 vezi materiile & nr de ore în ANEXA 4 la OMECI nr. 3412/16.III.2009 de la linkul :
http://eprofu.ro/tehnic/cadru-superior-tehnologica/

Toate cele bune.

| ionela2011 a răspuns:

Pai vei avea in primul rand 3 module.
1. patrimoniul (contabilitatea)
2. organizarea unitatii economice
3. calitatea produselor si serviciilor.
eu de exemplu acum trec a10a. in a 9a am avut 3 ore de mate, romana, 2 engleza, franceza, chimie, fizica, 1 religie, biologie, geografie, logica, sport. nu mai faci desen sau muzica.
la module vei avea 3 ore din fiecare pe saptamana. iar profilul mie mi se pare unul lejer, cu multe facilitati pe viitor. ai mai multe sanse la bac.