| CdeMetal a întrebat:

La profilul economic la liceu ai nevoie de pc acasa? Adica ma gandesc ca ai nevoie de pc ca sa faci diverse teme la economie.

3 răspunsuri:
| Ch0co a răspuns:

Cam da. Acum ai nevoie de PC pentru orice profil. Ai teme de facut, referate, etc.

| BarBy_DiDi_1990 a răspuns:

Nu ai neapărat nevoie, sunt pe profil economic și atunci când am vreun proiect ceva. mă duc la xerox și scot ce am nevoie si dai maxim 5 lei să scoți ce ai nevoie. îți vor da din când în când să faci proiecte pentru note mai mari la module. atâta tot

| IVP15 a răspuns:

Nu neaparat.