| xElisa a întrebat:

La scoala ne-a dat o tema de facut la desen se numeste "Cele 7 minuni ale lumii" si nu stiu despre ce s-a desenez.Imi dati o idee?
Cea mai buna idee primeste

Răspuns Câştigător
| paul21 a răspuns:

Poti sa desenezi Farul din Alexandria, iar in fundal sa se vada Piramida lui Keops.
Uite un site cu cateva picturi din care sa te inspiri putin:
http://networker.3x.ro/

2 răspunsuri:
| DenysaDulcika a răspuns:

Pai daca tot e despre cele 7 minuni ale lumii deseneaza una din ele.Si eu am avut de facut asta, iar eu am facut statuia lui Zeus din olimp sau asa ceva nu mai stiu sigur.

| davidaniel a răspuns:

Cel mai eusor e sa faci coloseumul