| anonim_4396 a întrebat:

La specializarea Resurse Umane, Facultatea de sociologie si asistenta sociala din Cluj/ Bucuresti sau Facultatea de stiinte socio-umane din Sibiu, cam cat timp liber permite orarul? Am verificat online orarul pentru anul I si nu mi s-a parut atat de incarcat pe cat ma asteptam. Pentru un moment mi-a placut cat de lejer era apoi am simtit ca e prea frumos sa fie adevarat. Ma gandesc ca acele ore libere vor fi ocupate numai de invatat si proiecte.

1 răspuns:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Daca vrei timp liber, nu mai face facultatea. Du-te la cersit.