| roxana1995 a întrebat:

La stiintele ale naturii cate ore de matematica faci pe saptamana?

14 răspunsuri:
| broscutsa a răspuns:

Am terminat anul asta acelasi profil si fc 5 ore pe saptamana

| Mawrytzyo a răspuns:

Nici eu nu stiu si e naspa ca is la fel ca tine a 8
da-mi add si mai vb : marius.sharkkk10

| F. a răspuns:

Pai pe clasa a9a 4 ore. apoi nu stiu sigur.cred ca si pe a10a la fel.

| Simona a răspuns:

Faci 4 ore

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Eu sunt la stiinte ale naturii, am trecut a 10 si anul trecut am facut 4 ore de mate. Sper ca anul asta sa fie tot atatea sau mai putine ca mie nu imi place deloc matematica. big grin

| nutty a răspuns:

Normal se fac 4, dar trebuie aleasa o aprofundare (matematica sau fizica) si in cazul in care e matematica vor fi 5 ore/ saptamana. cel putin asa a fost la mine.

| doar.pt.voi. a răspuns:

3-4

| Bambinaa a răspuns:

Bunabig grin
in clasa a 9a faci 4 ore
dupa aceea se schimbabig grin

| Pufarinaaa a răspuns:

In fiecare zi cate o ora. e cam ca in generala. in ce liceu esti boboaca? xD

| Akid a răspuns:

2 ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 5 ore pe saptamana, depinde de profesor. Uite, de exemplu, noua ne-a bagat si o ora de optional matematica si de aceea avem atatea ore. Din cele cinci ore, 3 sunt de algebra si 2 de geometrie. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| aisha01eu a răspuns:

Sunt 4 ore pe saptamana, dar la bac e mate mai usoara, m2.

| cryna43v3r a răspuns:

4 ore

| ONU_2429 a răspuns: