| ariana6331 a întrebat:

La tic si logica ce caiete trebuie? si trebuie studentesti?

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Caiete de matematica, A5 48 file.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Caiete de matematică, nu trebuie studenţeşti.
Baftă!

| maria11579 a răspuns:

Cred ca esti clasa a9-a. La tic nu ai nevoie de caiet studentesc. In primele saptamani ale semestrului intai veti avea o parte teoretica, despre calculator, componente; notiuni esentiale. Dar apoi, veti trece la aplicatii pe calculator, iar aici nu vei avea nevoie. Iti poti lua un caiet mic. Iar la logica, veti scrie, dar nu este necesar un caiet mare. Eu acum sunt a-10a, iar intr-a 9-a am avut caiet studentesc la logica, si mai mult de jumatate nu l-am scris. Sper ca te-am ajutat!happy

| Xenya a răspuns:

Fiecare profesor o sa spuna ce pretentii are la caiete.
Dar ca idee...la Tic trebuie caiet de mate(normal), iar la logica, caiet de romana(normal).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut de mate. Mai ales la TIC trebuie să fie de mate. Şi că sunt sau nu studenţeşti, nu ştiu, depinde de tine, sau în cel mai rău caz de profesor.