.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a întrebat:

La un liceu cu profil economic (servicii), la ce materii se da BAC-ul? astept raspunsuri, multumesc.

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Romana - proba oral si scris. Limba straina oral. Matematica scris. Proba la alegere din aria curriculara (de specializare) care poate fi in functie de specializare (Turism si alimentatie publica - proba scrisa la Marketing. Economia intreprinderii; Administrativ si Economic - proba scrisa la Contabilitate. Economia intreprinderii; Posta proba scrisa la - Exploatarea postala). Inca o proba scrisa la alegere din celelalte arii curriculare (din afara specializarii) din : istorie, geografie, economie.

3 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

multumesc rroxi43!big grin

| ionnik a răspuns:

Si eu am intrat la un liceu cu profil economicworried mi-e putin fricalaughingdaca poti sa-mi spui cam cum e... voi fi f happyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sunt 7 materii.