| AlexiaD a întrebat:

Liceul Lazar/Cosbuc sau Creanga?

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Dacă aş fi în locul tău aş alege Liceul Lazăr deoarece cred că este cel mai bun dintre acestea şi cel mai avantajos. Mă refer la profesori şi comunitate.
Pa-pa.

| Loser8299 a răspuns:

Hasdeu.

| AlexiaD explică:

Am bilingvul^.^ Media de admitere o am de 9, 99laughing Este cineva de aici la Lazar/Sava /Cosbuc/Viteazu/Vianu sau la Creanga?

| AnnnnnaXD a răspuns:

Eu zic sa le pui pe toate, dar la Cosbuc trebuie sa ai bilingv-ul luat si la Lazar trebuie sa ai o situatie financiara mai buna pentru ca exista riscul sa fi exclus. Creanga este bunicel: daca vrei sa inveti chiar inveti. Problema este ca are multe profiluri si e cam incurcat.