| anonim_4396 a întrebat:

Luati pastile ceva petru a va ajuta sa invatati mai usor? Daca da, ce pastile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca necesita, dar numai daca necesita si sa ai grija ca este un supliment alimentar dar eu iti zic asa daca te hranesti sanatos creierul are de unde-si prcura energia necesara pentru "inmagazinarea unor date"
si inca ceva foarte important, sa nu uitam de pauze, daca avem posibilitatea e foarte bine sa face o mica plimbare in parc intr-un loc linistit deoarece are si creierul placerile lui ascunse, daca ma intelegi?

2 răspunsuri:
| MauiStatue a răspuns:

Atata timp cat nu ai probleme de memorie, nu trebuie sa iei nimic.
Inca esti tanar; cu cat citesti si inveti mai mult, cu atat iti tii neuronii mai activi si se inmultesc.

| nicolici a răspuns:

Memo +