| alexRE a întrebat:

Luni trebuie sa prezint un atestat cu tema:"Evaluarea factorilor externi ai agentului economic", si vreau sa va intreb la ce sa ma astept, si trebuie sa invat atestatu asta in caz ca cei din comisie ma intreaba ceva, sau cand il prezint am voie sa citesc de undeva sau trebuie sa invat dinainte continutul proiectului?
A da si inca ceva pe langa proiectul asta mai am si o prezentare powerpoint.

2 răspunsuri:
| JoKeR13 a răspuns:

Prezentarea power point o tragi pe stick si o dai la aia si proiectul LOGIC ca trebuie sa il stii pe dinafara (ma rog, doar rezumatul sau ke e mai important) si daca vr ei si citestel

| numelemeupp a răspuns:

Buna, am si acelasi atestat de prezentat, ai putea te rog sa imi trimiti si mie prin email(dan.mh@yahoo.com) ca sa il am ca model?