| Meme10Meme a întrebat:

M-am gândit sa modific câteva pagini de Wikipedia care sunt incomplete. Acum vreau sa modific pagina asta:
https://ro.m.wikipedia.org/wiki/Transnistria
Deja am o idee despre ce sa mai pun aici (comunitatea românească de aici, istoria românilor din Transnistria, etc) dar poate mai aveți voi niște informații. big grin
Deci? Ce informații mai aveți despre acest teritoriu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare istoric esti tu la 16 ani laughing

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca doresti sa faci acest lucru, nu intreba aici. Mergi la biblioteca si imprumuta carti pe tema asta. Daca vrei sa faci ceva bun, fiecare pasaj scris pe wiki, il notezi in partea de jos cu numele cartii, autorul anul, pagina. Asa ar arata foarte bine documentat materialul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti admin? E greu sa devii admin.

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

Nu, dar am cont.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Meme10Meme):

Nu te ajuta cu nimic

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

Deja am făcut niște pagini de Wikipediahee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru Meme10Meme):

Da dar nu poti edita decat pe ale tale.

| Meme10Meme explică (pentru anonim_4396):

Ba nu, poți sa editezi și alte pagini.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Meme10Meme):

Sincer ma asteptam sa imi dai vot negativ. Cu suspendarea e simpla treaba Atat pe TPU cat si pe alte siteuri sau in viata de zi cu zi ai dreptul sa iti spui opinia atat timp cat o faci pasnic fara sa ameninti/injuri/jignesti pe cineva sau prea mult troll

| davi98 a răspuns:

Da,e o idee o bună. Doar să fii sigur ca sunt legite informatiile pe care le introduci.Pa