| Akihito a întrebat:

Ma gandeam sa aplic in strainatate la facultate, in Irlanda la Medicina am nevoi de detalii. happy

1 răspuns:
| SebylVane1890 a răspuns:

La medicina si la avocatura e cel mai greu sa aplici si sa intri in strainatate, din cate stiu eu trebuie sa dai si cateva examene pentru asta, dar nu te baza pe ce zic.
Iti recomand sa intri in legatura cu un consultant de la EDMUNDO, UNIVERSALIO sau EDMERICA(asta e doar pentru SUA). Cauta pe net astea si trebuie sa iti apara sigur un numar de telefon sau e-mail pentru contact.
Succes!