| mada4u a întrebat:

Ma gandesc serios sa dau la medicina insa nu stiu daca sa merg la Cluj sau la Bucuresti. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Chris a răspuns:

Si eu ma gandesc sa merg la Medicina, insa am ales Clujul. Nu stiu, depinde din ce parte a tarii esti, de posibilitatile tale materiale si asa mai departe. Insa trebuie sa te hotarasti cat mai repede, grilele pentru Admitere sunt diferite de la o Universitate la alta. Multa bafta!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vino la Iasi.

| DiaNa357 a răspuns:

Hai in Mures.Aici e cea mai buna facultate de medicina din toata tarabig grin