| Gabriela_6882 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu o lista a mediilor de admitere din anul 2011 de la Universitatea Nicolae Titulescu (in special la Contabilitate si Informatica de Gestiune si la Drept)! Urgent, va rog. Dau fundita primului raspuns bun! Va multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| SirAndi a răspuns:

Nu exista o lista a mediilor de admitere daca ai luat bacul te duci completezi un formular si esti inscrisa, apoi te asteapta sa le platesti taxawinking Eu am terminat anul acesta la Titu Maiorescu finante-banci...

| Gabriela_6882 explică (pentru SirAndi):

Iti multumesc, esti multumit de ceea ce ai facut pe timpul facultatii? Multi nu o prea lauda. Pe mine m-ar interesa Contabilitate si Informatica de gestiune.

1 răspuns: